FastPay

FastPay онлајн казино

Казино FastPay

Интернет казиното Fastpay функционира како меѓународна платформа каде што милиони играчи од целиот свет можат да ги ставаат своите обложувалници. Клучната карактеристика на компанијата се рефлектира во името. Современите коцкари не се навикнати да чекаат, и затоа претпочитаат кога добивките пристигнуваат на време на банкарска картичка или електронски паричник. Ова е токму она што го прави FastPay-Casino.

Официјалната веб-страница беше промовирана во средината на 2018 година. Оттогаш, компанијата го зазеде своето место во нишата за коцкање. Всушност, претставеното казино е еден од подружниците на SoftSwiss. Како и повеќето аналози, таа доби лиценца на островот Курасао.

Одете во казино

FastPay

Разновидност на автомати

И покрај присуството на разни делови, најпопуларните се автоматските машини. Програмерите на компанијата смислија пригоден начин за филтрирање на слотови според производителот. На горниот дел од главната страница на официјалната веб-страница на Fastpay, има список со нив, каде што играчот може да ја избере најдобрата опција.

Секој производ на игра има два режима на игра - за вистински пари или демо, каде што не треба да ги трошите вашите тешко заработени пари. Последниот метод е релевантен за почетници и оние коцкари кои штотуку почнуваат активно да ги вртат макарите. За нив, тоа е можност да работат стратегии и да го разберат алгоритмот на одреден слот.

Поради компетентниот пристап кон изборот на даватели на слот машини, Fastpay има можност да додаде развој на страницата со високо ниво на поврат, што е во опсег од 93-97%. Ова сугерира дека со користење на такви слотови, клиентот добива големи шанси да оствари профит на далечина.

Веб-страницата содржи и класични претставници на индустријата за игри на среќа и модерни видео слотови. Повеќето од нив содржат бонус и ризични игри кои ви овозможуваат да ги умножите вашите добивки.

Интернет-казиното Fastpay редовно го ажурира делот со автомати. Затоа, корисниците на системот можат да бидат сигурни дека први ќе добијат пристап до нови производи во светот на коцкањето.

Други делови

Ако слот-апаратите не го привлекуваат вниманието на корисникот, тогаш тој може да ја испроба својата рака во други делови на компанијата, имено:

  • во игри со дилери во живо. Еве ги достапните опции за рулет, блек џек, кено и други насоки, каде целата интеракција се одвива помеѓу коцкарот и презентерот. Тој мора да ги извести учесниците за правилата на играта и да ги изврши сите потребни манипулации за да можат да се обложат.

  • рулет Неколку видови се достапни, вклучително и француски и американски. Правилата се интуитивно јасни за секој што некогаш посетил казино или гледал филмови поврзани со работата на ваквите установи.

Одете во казино

Бројот на понуди на компанијата редовно се зголемува, а со тоа се стимулира целната публика да креира сметка во системот.

Регистрација во казиното Fastpay

Скоро целата функционалност на онлајн казино е затворена за корисникот сè до моментот кога ќе создаде сметка. Алгоритмот на дејства е како што следува:

  1. Одете на официјалната веб-страница на Fastpay. Во некои земји, можеби ќе ви треба работно огледало, кое може да се добие од поддршка или партнери од компанијата.

  2. Изберете го делот за регистрација. Сместено е во горниот десен агол.

  3. Пополнете ги сите полиња на образецот за апликација - телефонски број, е-пошта, посакувана лозинка и валута на сметката. Дополнително, можете да се согласите да учествувате во програмата за лојалност и да потврдите запознавање со правилата на компанијата.

  4. Потврдете ја регистрацијата преку е-пошта.

За просечен клиент на Fastpay, сите фази траат не повеќе од 5-6 минути. Во иднина, може да добиете барање за верификација со испраќање фотографии од лични документи. Сепак, системот им дозволува на играчите да ставаат облози без таква проверка.

Казино FastPay

Финансиски трансакции

Важна компонента на секое онлајн казино е можноста за депонирање и повлекување средства на најголем можен број начини. Платформата Fastpay поддржува надополнување преку банкарски картички (Mastercard, VISA, Maestro), е-паричници (EcoPayz, Neteller, Skrill, NiFinity, Rapid, EcoVoucher, Neosurf, WebMoney), како и користење дигитални средства (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Tether). Сметката се надополнува веднаш и можете да користите EUR, USD, CAD, AUD, NZD, NOK, PLN, JPY, ZAR, UAH, RUB, BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE, USDT како валута.

Слични методи се достапни за повлекување средства. Единствената разлика се однесува на времето на чекање. Во повеќето случаи, играчот треба да почека неколку часа и во случај на проблеми, контактирајте ја службата за поддршка.

програма за бонуси

Бонуси на FastPay

Секој корисник кој се согласил да учествува во програмата за лојалност, добива пристап до промотивните понуди на интернет казиното Fastpay. Веќе пред регистрацијата, тој може да најде промотивен код, откако добил привилегии по создавањето на сметка.

Пакетот за добредојде е поделен помеѓу првите два депозити. Како дел од првиот депозит, корисникот добива до 100 EUR, 100 USD, 150 CAD, 150 AUD, 150 NZD, 1000 NOK, 450 PLN, 12,000 JPY, 1600 ZAR, 0,01 BTC, 0,25 ETH, 0,5 BCH, 1,9 LTC , 44,000 DOGE, 117 USDT да се плашат со x50 облог. На бонусот за вториот депозит, максималниот износ е намален, кој достигнува 50 евра, 50 американски долари, 75 CAD, 75 AUD, 75 NZD, 500 NOK, 225 PLN, 6000 JPY, 800 ZAR, 0,005 BTC, 0,125 ETH, 0,24 BCH, 0,95 LTC, 22,000 DOGE, 58,5 USDT. Правилата за обложување остануваат идентични со првата фаза.

Предноста на бонусот за регистрација во казиното Fastpay е тоа што компанијата не ги ограничува корисниците во висина на максималните добивки. Бонусните средства важат еден месец. Следствено, играчот има време да избере оптимални машини за игри. Дополнително, играчот добива 100 бесплатни вртења, 20 за секој од првите пет дена од користењето на понудата за добредојде.

Разновидната програма за бонуси е една од карактеристиките на страницата. Во иднина, активните корисници ќе можат да добиваат промо код за бесплатни вртења за редовно надополнување на средствата и вртење на ролните. Неколку пати неделно, активните промоции на депозити и без депозити ќе бидат активни, што ќе ви овозможи да ја зголемите вашата банка без ризик да изгубите средства.

Исто така, корисниците на системот ќе можат да учествуваат на турнири организирани од компанијата. Тие привлекуваат внимание со добар фонд за награди и бројот на конечни добитници.

Општо, програмата за лојалност е поделена на 10 нивоа. По достигнувањето на секое ниво, клиентот во канцеларијата добива одреден бонус. Колку е повисоко нивото, толку е дарежлива понудата на компанијата.

Одете во казино