FastPay

Бонуси и промо кодови во онлајн казиното FastPay

Казино FastPay

Важна компонента на ефективното функционирање на модерното онлајн казино е програма за лојалност. Fastpay ги зема предвид потребите на целната публика и за ова разви многу промотивни понуди. Тие се достапни не само за почетници, туку и за активни корисници кои редовно вртат макари, ставаат облози и вршат финансиски трансакции.

Посебна карактеристика на казиното Fastpay е тоа што канцеларијата не е ограничена исклучиво на депозитни бонуси. Клиентите на компанијата можат да сметаат на редовни понуди без депозити.

Исто така, бараат турнири развиени од вработени во онлајн казина. Неколку вакви настани се најавуваат месечно, каде што секој корисник на системот може да учествува во потрагата по наградниот фонд.

FastPay

Бонус за регистрација на Fastpay

Бонуси на FastPay

Нормално, најпопуларната понуда на компанијата е промоцијата за добредојде. Можете да го добиете следејќи го алгоритмот на следниве дејства:

  1. Одете на официјалната веб-страница на Fastpay. Доколку е потребно, користете работно огледало, што може да се добие од услугата за поддршка или од партнерски ресурси.

  2. Изберете го делот за регистрација, кој се наоѓа во горниот десен агол.

  3. Се согласувам да учествуваме во програмата за лојалност. За да го направите ова, мора да ставите крлеж во соодветното поле. Комплетна регистрација.

  4. Вршете го вашиот прв депозит до 100 УСД, 150 CAD, 150 AUD, 150 NZD, 1000 NOK, 450 PLN, 12,000 JPY, 1600 ZAR, 0,01 БТК, 0,25 ETH, 0,5 BCH, 1,9 LTC, 44,000 DOGE, 117 USDT. Почекајте средствата да бидат префрлени на дополнителна сметка.

  5. Играјте го бонусот за добредојде на Fastpay за да добиете пристап до повлекување на добивките од вашата сметка.

Потребно е просечен коцкар не повеќе од 10-15 минути за да добиете понуда за добредојде. Пакетот за добредојде е поделен во две фази. Првиот дел од бонусот му се дава на играчот по првиот депозит. Вториот дел е по вториот, но максималната сума е намалена на 50 ЕУР 50 УСД, 75 CAD, 75 AUD, 75 NZD, 500 NOK, 225 PLN, 6000 JPY, 800 ZAR, 0,005 BTC, 0,125 ETH, 0,24 BCH , 0,95 LTC, 22,000 DOGE, 58,5 USDT.

Облогата за двете фази е идентична и еднаква на x50. Во исто време, максималната победа, за разлика од повеќето аналози, не е ограничена со никакви граници, и затоа корисникот може да смета на значителен профит.

Покрај бонусите, пакетот за поздравување на Fastpay му овозможува на играчот да добие 100 бесплатни вртења. Тие се испраќаат на сметката за игри, во рок од пет дена - 20 парчиња дневно.

Казино FastPay

Други бонуси

Fastpay се обидува да го направи коцкањето најинтересно за своите клиенти. Меѓу другото, вработените во компанијата додадоа ВИП програма што содржи 10 нивоа. Кога се движите на секое од нивоата, играчот добива бесплатни вртења, или депонира бонуси (понекогаш - без депозит).

Бонусите за повторно полнење на Fastpay им се даваат на активните корисници двапати неделно. Тие се дизајнирани, како по правило, да одржуваат редовни клиенти на страницата. Активни се во вторник и петок. Ако во првиот случај максималниот бонус достигне 100% од депозитот, во зависност од нивото во програмата за лојалност на играчот, тогаш во петок се случува мега-претовар, достигнувајќи 150%.

Популарна е и трката со множители. Сите корисници кои имаат направено најмалку три депозити имаат пристап до тоа. За секое вкупно множење на облогот, почнувајќи од x100, играчот добива бонус поени, кои се прикажуваат во табелата на табелата. Победниците се одредуваат неделно. Бројот на добитници е постојан, поточно 50 лица. Првите четворица добиваат пари, а останатите добиваат бесплатни вртења.

Слична трка со мултипликатор од Fastpay, но веќе одржана секој месец, е поамбициозна. Тука вкупниот награден фонд достигнува 1000 ЕУР. Потребно е да се пристапи кон учество во ваква промоција со сета одговорност, бидејќи злоупотребата на стапките за да се добијат поени може да доведе до значителни парични загуби.

Дополнително, се одржуваат полноправни турнири. Тие често се поврзуваат со одредени празници или важни датуми за онлајн казината на Fastpay. Наградниот фонд на вакви настани може да достигне неколку десетици илјади евра.

Бесплатни вртења

Бесплатните вртења се една од областите на бонус програми што се релевантни за онлајн казината. Погоре е наведено дека првите 100 бесплатни вртења му се дадени на коцкарот по активирање на бонусот за добредојде. Оваа понуда значи можност за вртење на ролна без трошење на средствата на вашата сметка. Тоа е, играчот не ги ризикува своите заштеди во случај на неуспех.

Во иднина, активните корисници на Fastpay добиваат бонус за редовни депозити, како и за транзиции кон следните нивоа на програмата VIP.

Проблеми со бонус програмата

Честопати, новодојденците во онлајн казината не знаат како правилно да го активираат бонусот или да ги исполнуваат наведените барања за обложување. За да ги решите овие проблеми, најдобро е да ја користите базата на знаење на страницата. Алтернативно, контактирајте ја услугата за поддршка на компанијата преку онлајн разговор.

Многу играчи, по првичното одбивање на програмата за бонуси, подоцна одлучуваат да се обидат со ризични обложувалници, но во исто време тие не знаат како повторно да се поврзат со неа. Потребните активности се вршат преку личната сметка на играчот. Ако коцкар ја напушти програмата за лојалност пред завршувањето на одредена промоција, тогаш таа ќе биде откажана. Во секој случај, невозможно е да се повлечат бонус средства од сметката на корисникот пред целосното плаќање.