FastPay

Bonuse dhe kode promo në kazinotë online FastPay

Kazino FastPay

Një komponent i rëndësishëm i funksionimit efektiv të një kazino moderne në internet është një program besnikërie. Fastpay merr parasysh nevojat e audiencës së synuar dhe për këtë ka zhvilluar shumë oferta promovuese. Ato janë në dispozicion jo vetëm për fillestarët, por edhe për përdoruesit aktivë që rrotullojnë rregullisht rrotullat, vendosin baste dhe kryejnë transaksione financiare.

Një tipar i veçantë i kazinosë Fastpay është se zyra nuk kufizohet vetëm në bonuse depozite. Klientët e kompanisë mund të mbështeten në oferta të rregullta pa depozita.

Gjithashtu, turnet e zhvilluara nga punonjësit e kazinove në internet janë të kërkuara. Disa ngjarje të tilla njoftohen çdo muaj, ku çdo përdorues i sistemit mund të marrë pjesë në ndjekjen e fondit të çmimit.

FastPay

Bonus regjistrimi Fastpay

Bonuset e FastPay

Natyrisht, oferta më e popullarizuar e kompanisë është promovimi i mirëseardhur. Mund ta merrni duke ndjekur algoritmin e veprimeve të mëposhtme:

  1. Shkoni në faqen zyrtare të internetit të Fastpay. Nëse është e nevojshme, përdorni një pasqyrë pune, e cila mund të merret nga shërbimi mbështetës ose nga burimet e partnerit.

  2. Zgjidhni seksionin e regjistrimit, i cili ndodhet në këndin e sipërm të djathtë.

  3. Pajtohuni të merrni pjesë në programin e besnikërisë. Për ta bërë këtë, duhet të vendosni një shenjë në kutinë e duhur. Regjistrimi i plotë.

  4. Bëni depozitën tuaj të parë me deri në 100 USD, 150 CAD, 150 AUD, 150 NZD, 1000 NOK, 450 PLN, 12,000 JPY, 1600 ZAR, 0,01 BTC, 0,25 ETH, 0,5 BCH, 1,9 LTC, 44,000 DOGE, 117 USDT. Prisni që fondet të transferohen në një llogari shtesë.

  5. Luaj bonusin e mirëseardhjes Fastpay për të fituar qasje në tërheqjen e fitimeve nga llogaria juaj.

Duhet një lojtar mesatar jo më shumë se 10-15 minuta për të marrë një ofertë të mirëpritur. Paketa e mirëseardhjes është e ndarë në dy faza. Pjesa e parë e bonusit i sigurohet lojtarit pas depozitimit të parë. Pjesa e dytë është pas pjesës së dytë, por shuma maksimale është zvogëluar në 50 EUR 50 USD, 75 CAD, 75 AUD, 75 NZD, 500 NOK, 225 PLN, 6000 JPY, 800 ZAR, 0.005 BTC, 0.125 ETH, 0.24 BCH , 0,95 LTC, 22,000 DOGE, 58.5 USDT.

Bast për të dy fazat është identike dhe e barabartë me x50. Në të njëjtën kohë, fitimi maksimal, ndryshe nga shumica e analogëve, nuk është i kufizuar nga ndonjë kufi, dhe për këtë arsye përdoruesi mund të llogarisë në një fitim të konsiderueshëm.

Përveç shpërblimeve, paketa e mirëseardhjes Fastpay lejon lojtarin të marrë 100 rrotullime falas. Ato dërgohen në llogarinë e lojërave, brenda pesë ditëve - 20 copë në ditë.

Kazino FastPay

Bonuse të tjera

Fastpay përpiqet ta bëjë lojërat e fatit më interesante për klientët e saj. Ndër të tjera, punonjësit e kompanisë kanë shtuar një program VIP që përmban 10 nivele. Kur lëviz në secilin nga nivelet, lojtari merr rrotullime falas, ose shpërblime të depozitave (ndonjëherë - pa depozitë).

Bonuset e rimbushjes së Fastpay u sigurohen përdoruesve aktiv dy herë në javë. Ato janë krijuar, si rregull, për të mbajtur klientët e rregullt në sit. Ata janë aktivë të Martën dhe të Premten. Nëse në rastin e parë bonusi maksimal arrin 100% të depozitës, në varësi të nivelit në programin e besnikërisë së lojtarit, atëherë të Premten zhvillohet një mega-ringarkesë, duke arritur 150%.

Gara e shumëzuesve është gjithashtu e njohur. Të gjithë përdoruesit që kanë bërë të paktën tre depozita kanë qasje në të. Për çdo shumëzim total të bastit, duke filluar nga x100, lojtari merr pikë bonus, të cilat shfaqen në tabelën e klasifikimeve. Fituesit përcaktohen çdo javë. Numri i fituesve është konstant, përkatësisht 50 persona. Katër të parët marrin para, dhe pjesa tjetër marrin rrotullime falas.

Një garë e ngjashme me shumëzuesit nga Fastpay, por e zhvilluar tashmë çdo muaj, është më ambicioze. Këtu fondi total i çmimeve arrin 1000 EUR. Necessaryshtë e nevojshme t'i qasemi pjesëmarrjes në një promovim të tillë me gjithë përgjegjësinë, sepse abuzimi me normat për të marrë pikë mund të çojë në humbje të konsiderueshme monetare.

Për më tepër, mbahen turne të plotë. Ato shpesh shoqërohen me festa të caktuara ose data të rëndësishme për kazinotë online Fastpay. Fondi i çmimit në ngjarje të tilla mund të arrijë disa dhjetëra mijëra euro.

Rrotullime falas

Rrotullimet falas janë një nga fushat e programeve bonus që janë të rëndësishme për kazinotë në internet. Statedshtë theksuar më lart se 100 rrotullimet e para falas i sigurohen lojtarit të lojërave pas aktivizimit të bonusit të mirëseardhjes. Kjo ofertë nënkupton aftësinë për të rrotulluar mbështjellësin pa shpenzuar fondet në llogarinë tuaj. Kjo është, lojtari nuk rrezikon kursimet e tij në rast të dështimit.

Në të ardhmen, përdoruesit aktivë të Fastpay marrin një bonus për depozitat e rregullta, si dhe për kalimet në nivelet e ardhshme të programit VIP.

Problemet e programit bonus

Shpesh, të sapoardhurit në kazinotë në internet nuk dinë se si ta aktivizojnë bonusin në mënyrë korrekte, ose të përmbushin kërkesat e specifikuara të basteve. Për të zgjidhur këto probleme, është më mirë të përdorni bazën e njohurive të faqes. Përndryshe, kontaktoni shërbimin e mbështetjes së kompanisë përmes bisedës në internet.

Shumë lojtarë, pas refuzimit fillestar të programit të bonusit, më vonë vendosin të provojnë dorën e tyre në baste pa rrezik, por në të njëjtën kohë ata nuk dinë si të lidhen përsëri me të. Veprimet e nevojshme kryhen përmes llogarisë personale të lojtarit. Nëse një lojtar i basteve braktis programin e besnikërisë përpara përfundimit të një promovimi specifik, atëherë ai do të anulohet. Në çdo rast, është e pamundur të tërhiqesh fondet e bonusit nga llogaria e përdoruesit përpara bastit të plotë.