FastPay

Kazino Online FastPay

Kazino FastPay

Kazinoja online Fastpay funksionon si një platformë ndërkombëtare ku miliona lojtarë nga e gjithë bota mund të vendosin bastet e tyre. Karakteristika kryesore e ndërmarrjes pasqyrohet në emër. Kumarxhinjtë modernë nuk janë mësuar të presin, dhe për këtë arsye ata preferojnë kur fitimet arrijnë me kohë në një kartë bankare ose portofol elektronik. Kjo është pikërisht ajo që po bën FastPay-Casino.

Uebfaqja zyrtare u lansua në mes të vitit 2018. Që atëherë, kompania ka zënë vendin e saj në kamaren e lojërave të fatit. Në fakt, kazino e paraqitur është një nga projektet plotësuese të SoftSwiss. Ashtu si shumica e analogëve, ajo mori një licencë në ishullin e Kuracaos.

Shkoni në kazino

FastPay

Shumëllojshmëri e automatëve

Pavarësisht nga prania e seksioneve të ndryshme, më të njohurat janë automatet. Programuesit e kompanisë kanë menduar një mënyrë të përshtatshme për të filtruar lojëra elektronike nga prodhuesi. Në krye të faqes kryesore të faqes zyrtare të internetit Fastpay, ekziston një listë e tyre, ku lojtari mund të zgjedhë opsionin më të mirë.

Çdo produkt i lojës ka dy mënyra loje - për para të vërteta, ose demo, ku nuk keni nevojë të shpenzoni paratë tuaja të fituara me vështirësi. Metoda e fundit është e rëndësishme për fillestarët dhe ata bixhozë që sapo kanë filluar të rrotullojnë aktivisht rrotullat. Për ta, është një mundësi për të hartuar strategji dhe për të kuptuar algoritmin e një slote të veçantë.

Për shkak të qasjes kompetente për zgjedhjen e ofruesve të makinave të fatit, Fastpay ka aftësinë të shtojë zhvillime në sit me një nivel të lartë kthimi, i cili është në intervalin prej 93-97%. Kjo sugjeron që duke përdorur lojëra elektronike të tilla, klienti ka një shans të mirë për të bërë një fitim në distancë.

Faqja përmban si përfaqësues klasikë të industrisë së lojërave të fatit ashtu edhe lojëra elektronike moderne. Shumica e tyre përmbajnë lojëra bonusi dhe rreziku që ju lejojnë të shumëzoni fitimet tuaja.

Kazinoja online Fastpay rregullisht rregullon seksionin me automatet. Prandaj, përdoruesit e sistemit mund të jenë të sigurt se do të jenë të parët që do të kenë akses në produktet e reja në botën e lojërave të fatit.

Seksione të tjera

Nëse makinat e fatit nuk tërheqin vëmendjen e përdoruesit, atëherë ai mund të provojë forcën e tij në sektorë të tjerë të kompanisë, përkatësisht:

  • nĂ« lojĂ«ra me tregtarĂ« tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ«. KĂ«tu janĂ« opsionet e disponueshme pĂ«r ruletĂ«, shkop polici, keno dhe drejtime tĂ« tjera, ku i gjithĂ« ndĂ«rveprimi zhvillohet midis kumarit dhe prezantuesit. Ai duhet tĂ« njoftojĂ« pjesĂ«marrĂ«sit pĂ«r rregullat e lojĂ«s dhe tĂ« kryejĂ« tĂ« gjitha manipulimet e nevojshme nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« ata tĂ« mund tĂ« bĂ«jnĂ« njĂ« bast.

  • ruletĂ« Disa lloje janĂ« nĂ« dispozicion, duke pĂ«rfshirĂ« frĂ«ngjisht dhe amerikan. Rregullat janĂ« intuitivisht tĂ« qarta pĂ«r kĂ«do qĂ« ka vizituar ndonjĂ«herĂ« njĂ« kazino ose ka parĂ« filma nĂ« lidhje me funksionimin e institucioneve tĂ« tilla.

Shkoni në kazino

Numri i ofertave të kompanisë po rritet rregullisht, duke stimuluar kështu audiencën e synuar të krijojë një llogari në sistem.

Regjistrimi në kazinonë Fastpay

Pothuajse e gjithë funksionaliteti i një kazino në internet është i mbyllur për përdoruesin deri në momentin kur ai krijon një llogari. Algoritmi i veprimeve është si më poshtë:

  1. Shkoni në faqen zyrtare të internetit të Fastpay. Në disa vende, mund t'ju duhet një pasqyrë pune, e cila mund të merret nga mbështetja ose partnerët e kompanisë.

  2. Zgjidhni seksionin e regjistrimit. Ndodhet në këndin e sipërm të djathtë.

  3. Plotësoni të gjitha fushat e formularit të aplikimit - numrin e telefonit, postën elektronike, fjalëkalimin e dëshiruar dhe monedhën e llogarisë. Për më tepër, ju mund të pranoni të merrni pjesë në programin e besnikërisë dhe të konfirmoni njohjen me rregullat e kompanisë.

  4. Konfirmoni regjistrimin përmes emailit.

Për një klient mesatar të Fastpay, të gjitha fazat zgjasin jo më shumë se 5-6 minuta. Në të ardhmen, ju mund të merrni një kërkesë për verifikim duke dërguar foto të dokumenteve personale. Sidoqoftë, sistemi lejon lojtarët të vendosin baste pa një verifikim të tillë.

Kazino FastPay

Transaksionet financiare

Një përbërës i rëndësishëm i çdo kazino në internet është aftësia për të depozituar dhe tërhequr fonde në numrin më të madh të mundshëm të mënyrave. Platforma Fastpay mbështet rimbushjen përmes kartave bankare (Mastercard, VISA, Maestro), kuletave elektronike (EcoPayz, Neteller, Skrill, NiFinity, Rapid, EcoVoucher, Neosurf, WebMoney), si dhe përdorimin e aseteve dixhitale (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Tether). Llogaria plotësohet menjëherë, dhe si monedhë mund të përdorni EUR, USD, CAD, AUD, NZD, NOK, PLN, JPY, ZAR, UAH, RUB, BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE, USDT.

Metoda të ngjashme janë në dispozicion për tërheqjen e fondeve. I vetmi ndryshim ka të bëjë me kohën e pritjes. Në shumicën e rasteve, lojtari duhet të presë disa orë, dhe në rast problemesh, kontaktoni shërbimin e ndihmës.

programi bonus

Bonuset e FastPay

Çdo përdorues i cili ka rënë dakord të marrë pjesë në programin e besnikërisë merr qasje në ofertat promovuese të kazinosë online Fastpay. Tashmë para regjistrimit, ai mund të gjejë një kod promovues, pasi ka marrë privilegje pasi ka krijuar një llogari.

Paketa e mirëseardhjes është e ndarë midis dy depozitave të para. Si pjesë e depozitës së parë, përdoruesi merr deri në 100 EUR, 100 USD, 150 CAD, 150 AUD, 150 NZD, 1000 NOK, 450 PLN, 12,000 JPY, 1600 ZAR, 0,01 BTC, 0,25 ETH, 0,5 BCH, 1,9 LTC , 44,000 DOGE, 117 USDT që do të futet me bast x50. Në bonusin për depozitën e dytë, shuma maksimale është ulur, e cila arrin 50 EUR, 50 USD, 75 CAD, 75 AUD, 75 NZD, 500 NOK, 225 PLN, 6000 JPY, 800 ZAR, 0.005 BTC, 0.125 ETH, 0,24 BCH, 0,95 LTC, 22,000 DOGE, 58.5 USDT. Rregullat e bastosjes mbeten identike me fazën e parë.

Avantazhi i bonusit të regjistrimit të kazinosë Fastpay është se kompania nuk i kufizon përdoruesit në shumën e fitimeve maksimale. Fondet e bonusit janë të vlefshme për një muaj. Si pasojë, lojtari ka kohë për të zgjedhur makineritë optimale të lojrave. Për më tepër, lojtari merr 100 rrotullime falas, 20 për secilën nga pesë ditët e para të përdorimit të ofertës së mirëseardhjes.

Një program i larmishëm bonusi është një nga shenjat dalluese të faqes. Në të ardhmen, përdoruesit aktivë do të jenë në gjendje të marrin një kod promo për rrotullime falas për rimbushje të rregullt të fondeve dhe tjerrje të mbështjellësve. Disa herë në javë, promovimet për depozita dhe pa depozita do të jenë aktive, duke ju lejuar të rrisni bankën tuaj pa rrezikun e humbjes së fondeve.

Gjithashtu, përdoruesit e sistemit do të jenë në gjendje të marrin pjesë në turne të organizuar nga kompania. Ata tërheqin vëmendjen me një grup të mirë çmimesh dhe numrin e fituesve përfundimtar.

Në përgjithësi, programi i besnikërisë është i ndarë në 10 nivele. Me të arritur çdo nivel, klienti i zyrës merr një bonus të caktuar. Sa më i lartë niveli, aq më bujare është oferta e kompanisë.

Shkoni në kazino